טיפים לשיפור הסקס

הצעות מיוחדות

חילופי זוגות וקנאה

Write By: admin Published In: ROOT Created Date: 2014-11-19 Hits: 1025 Comment: 0
חילופי זוגות יכולה להיות חוויה נהדרת עבור בני זוג, יחד עם זאת חשוב להגדיר מראש כללים ברורים על מנת למנוע סיטואציות לא נעימות וקנאה בין בני הזוג.

 
כאשר זוג מחליט להתנסות בחילופי זוגות, הוא נתקל בלבטים רבים בדרך. בדרך כלל, חילופי זוגות הם אופציה שנבחרת על ידי זוגות שמחפשים דרך לגוון את חיי המין שלהם. השגרה השוחקת, העייפות והעומס הנפשי והגופני של החיים הרבה פעמים משפיע על חיי המין של זוגות והם משתעממים ומתחילים לחפש אלמנטים חדשים שיחזירו את הריגוש ואת הלהט מחדש לתוך חדר המיטות שלהם.
יש זוגות שמוצאים סיפוק בשימוש באביזרי מין, או צפיה משותפת בסרטים ארוטיים, אך יש גם כאלו שמחפשים ריגושים סוערים יותר כמו צירוף פרטנרים למיטה- אם בשלישיות ואם בחילופי זוגות.
הרעיון של חילופי זוגות מרתיע הרבה אנשים בגלל החשש שתתפתח קנאה בין בני הזוג- הרי בכל זאת מדובר בקיום יחסים עם אנשים אחרים, מה שנוגד את מערכת היחסים המונוגמית אותה בחרו לנהל. הקנאה היא מכשול משמעותי בפני זוגות שרוצים לחוות חילופי זוגות  או שלישיות. רק זוגיות יציבה, ותיקה וחזקה יכולה להתאים לסוג כזה של חוויה. זה לא אומר שאצל זוגות כאלה לא מתפתחת קנאה, אך ברוב המקרים יש להם כלים ויכולות להתמודד איתה.
 
איך להתגבר על הקנאה בחילופי זוגות
 
-לדבר על זה - הדבר החשוב ביותר בחילופי זוגות בכלל ובטיפול בנושא הקנאה בפרט הוא שתהיה תקשורת טובה בין בני הזוג. כנות, פתיחות ושיתוף תמיד הם המפתח להתגבר על הקשיים. כאשר נושא הקנאה עולה לדיון, חשוב לדבר עליו באווירה טובה, לנסות להבין את הצד השני ולספק לו הסברים שירגיעו אותו.שיחה פתוחה וכנה יכולה לטהר את האווירה וללבן את כל הרגשות הלא נעימים.
 
-לקבוע גבולות - כאשר זוג מתחיל להתנסות בחילופי זוגות, חשוב מאוד לקבוע גבולות. גבולות ברורים של מה מותר ומה אסור, עד כמה מותר להתקרב, איזה דברים מותר לעשות עם סווינגרס אחרים ואיזה לא. כאשר מקפידים על כללים שנקבעו מראש על ידי שני בני הזוג, הסיכוי לקנאה ואי הבנות קטן יותר. מומלץ גם להשאיר חוויות מיניות שיהיו מיוחדות רק לבן הזוג הקבוע ולא יקרו עם פרטנרים אחרים. כך תמיד נשארת עדיפות לבן הזוג וזה נותן תחושה של ייחודיות וביטחון בקשר.
 
חילופי זוגות יכולים להיות חוויה מינית מענגת ולשפר את חיי המין של זוגות רבים, אך חשוב להיות מודעים למגבלות ולקשיים שבדרך ולקחת אותם בחשבון לפני שמאמצים את אורח החיים הסווינגרי. זוג שיכנס לתהליך בצורה משותפת ומפוכחת- יוכל ליהנות מהחוויה ולא להיתקל במכשולים שבדרך.
 

Related Blogs By Tags

Leave A Comment

Captcha


כל הזכויות שמורות לאורגאדג'ט - חנות סקס לקניית אביזרי מין | בניית אתרי מסחר - פרנזי פתרונות
paymethods